Banery , Neony, Reklama Świetlna LED – Warszawa

MAR-CO jako producent reklam typu outdoor specjalizuje się w reklamach świetlnych. Reklamy te wykonywane są przez nas w sposób kompleksowy tzn. projektujemy je począwszy od wykonania dokumentacji technicznej (projekty konstrukcyjne i elektryczne) poprzez wykonanie samych reklam jak i ich konstrukcji wsporczych, na montażu i ich serwisowaniu skończywszy.

W zależności od typu reklamy oraz oczekiwań Klientów oferujemy różnorodne techniki wykonawcze – od tradycyjnych (reklamy z wykorzystaniem lamp fluorescencyjnych), poprzez neony na oświetleniu z wykorzystaniem diod LED skończywszy. Reklamy oświetlane modułami LED są ostatnio powszechnie używane, gdyż dzięki ich małym rozmiarom i niskiemu poborowi energii zastępują konwencjonalne metody oświetlenia.

Głównymi zaletami modułów LED są:

  • około 8-krotnie mniejszy pobór energii w stosunku do neonów
  • niskie napięcie zasilania – 12 V – bezpieczeństwo użytkowania
  • długa żywotność – gwarancja do 5 lat
  • idealna równomierność podświetlenia w reklamach o skomplikowanych kształtach

Moduły LED mogą być wykorzystywane we wszelkiego rodzaju reklamach – na budynkach, pylonach, we wnętrzach itd.

Choć LED-y powszechnie znajdują zastosowanie w reklamach, wypierając już niemal całkowicie przestarzałe technologicznie tzw. jarzeniówki (lampy fluorescencyjne), do niektórych specjalistycznych zastosowań wykorzystywane są w dalszym ciągu neony tj. wysokonapięciowe rurki szklane. Dotyczy to zarówno napisów, cienkich linii świetlnych obrysowych jak i animowanych efektów świetlnych. Neony mają charakterystyczny, unikalny sposób świecenia nie dający się zastąpić inną technologią.
Firma nasza posiada dział produkcji neonów, który jest w stanie wykonać najbardziej skomplikowane kształty graficzne i kroje pisma.
Dzięki wieloletniej  praktyce i doświadczeniu w produkcji neonów – wyprodukowaliśmy dużą część reklam zarówno tych największych w stolicy, jak i wiele małych i precyzyjnych w restauracjach, sklepach czy w studiach TV.

Reklama świetlna

Skoro odwiedzili Państwo naszą stronę internetową, oznacza to, że interesuje Was reklama świetlna i inne rodzaje reklam wizualnych typu outdoor. Warszawa jest głównym obszarem, na którym wykonujemy nasze prace, chociaż z przyjemnością realizujemy również zlecenia z całego kraju. Wykonana przez nas reklama świetlna może zostać stworzona na bazie lamp fluorescencyjnych, neonów czy też energooszczędnych modułów LED. Jedną z najchętniej wybieranych form reklamy wizualnej są właśnie reklamy z wmontowanymi lampami LED. Nawet pięcioletnia gwarancja, ośmiokrotnie niższy pobór energii (w zestawieniu z neonami), idealna równomierność podświetlenia nawet przy nietypowych kształtach – to tylko niektóre z korzyści, jakie daje klientom reklama świetlna. Warszawa a dokładniej Ursynów i ulica Baletowa 30 B to tutaj zlokalizowana jest siedziba naszej firmy. Na powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych znajduje się nasze biuro i sektor produkcyjno-magazynowy, gdzie powstają wszystkie tworzone dla Państwa projekty reklamowe.

Neony

Wszyscy doskonale wiemy jak wielkie znaczenie w procesie pozyskiwania klientów ma odpowiednia reklama. Powinna zwracać na siebie uwagę, przyciągać wzrok i zachęcać. Dlatego jedną z bardzo popularnych form reklamy są neony. Warszawa, jako największe polskie miasto jest miejscem, w którym są bardzo chętnie wykorzystywane. Dlatego też, jeśli chcesz by neony Twojej firmy były widoczne w zalewie tego typu reklamy warto zlecić ich wykonanie profesjonalistom, którzy sprawią, że neon będzie nie tylko estetyczny, ale również ciekawy, zwracający uwagę i co najważniejsze – trwały i bezawaryjny. Takie właśnie neony, oparte na najnowszych rozwiązaniach i modułach wykorzystujacych diody LED oferuje swoim klientom producent reklamy firma Mar-Co. Warszawa niejednokrotnie przekonała się, że pracownicy tej firmy to profesjonaliści, którzy są w stanie spełnić wszystkie oczekiwania klienta. Realizacje Mar-Co znaleźć można na wielu budynkach znanych i cenionych firm. Wszystkie wyróżniają się ciekawym, zwracającym uwagę wzornictwem.

Banery

Odpowiednia przyciągająca wzrok reklama to gwarancja sukcesu. Dlatego warto dać się zauważyć. Jedną z najpopularniejszych i wciąż bardzo skutecznych form reklamy zewnętrznej są banery. Warszawa to duże miasto, które ma na swojej mapie kilkanaście miejsc, w których możemy je wykonać. Warto jednak wybierać firmy, które potrafią wykonać banery w nowoczesny, efektowny i co najważniejsze trwały sposób. Warszawa niejednokrotnie przekonała się, że wymagania te spełnia Mar-Co. Jesteśmy producentem reklamy, który rozumie specyfikę tej branży oraz potrzeby klienta. Dlatego też nasze banery to zawsze ciekawy projekt graficzny, który zwraca na siebie uwagę mijających go osób. To również staranne wykonanie i najwyższa jakość materiałów. Dzięki temu nasze banery nie blakną, nie szkodzi im również deszcz i niepogoda.  Warto również wspomnieć o atrakcyjnej ofercie cenowej, jaką proponujemy naszym klientom. Dzięki niej możesz wykonać efektowną, zwracającą na siebie uwagę reklamę i niemało zaoszczędzić.

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe to najbardziej popularna forma reklamy lokalnej służąca do identyfikacji firmy bądź miejsca jej lokalizacji. Kasetony podświetlane posiadają wewnętrzne źródło światła, które pozwala uwidocznić logo firmy po zmierzchu. Wykonanie lica zależy od wymagań Klienta – często wybieranym rozwiązaniem jest plexi lub poliwęglan z naklejoną wydrukowaną lub wyplotowaną folią. Drugim wariantem jest lico z włókna winylowego typu backlight zadrukowanego metodą solwentową lub UV. Konstrukcja oparta jest o profile aluminiowe.

Większość firm oferuje standardowe, prostokątne formy dla wszystkich Klientów. Nasza firma, posiadając rozbudowane zaplecze produkcyjne i specjalistyczny sprzęt oraz szeroką paletę materiałów jest w stanie skonstruować różne kształty i formy reklam.

 

Litery 3D

Równie popularnym rozwiązaniem są Litery 3D – wówczas każda litera świeci niezależnie. Litery wykonane są ze sztywnych i trwałych ale zarazem lekkich materiałów (dibond, plexi, pcv, styrodur etc.)

Źródłem światła w literach 3D  mogą być tradycyjne lampy jarzeniowe, bądź coraz częściej stosowane energooszczędne diody LED. Dodatkowo, stosowane są często sterowniki czasowe, bądź wyłączniki zmierzchowe.

Przy konstrukcji kasetonów i liter przestrzennych istotne jest odpowiednie ułożenie źródeł światła tak, aby reklamy były równomiernie podświetlone na całej powierzchni.

Wszystkie nasze produkty nadają się do stosowania wewnątrz oraz mogą być stosowane jako reklamy zewnętrzne, odporne na działanie czynników atmosferycznych.